Stanice technické kontroly Most

Stanice technické kontroly Most

Provoz vozidla podléhá přísným pravidlům a jejich vlastníci musí dodržet řadu povinností. Některé dokonce nařizuje zákon. Jedná se například o zákonné pojištění odpovědnosti a technické kontroly.

Tipy, jak snadno získat osvědčení o technické kontrole

Zatímco pojištění stačí uzavřít jednou, na technickou kontrolu musíte jezdit vždy po dvou letech. Slouží k prověření technického stavu, aby se na silnicích nepohybovala auta ve špatném stavu či dokonce s nebezpečnými závadami. Pokud chcete kontrolou projít na poprvé, odvezte auto nejprve do servisu. Mechanici vůz prohlédnou a doporučí opravit všechny závady, které by na STK v žádném případě neprošly.

Jak vybrat nejlevnější STK ve městě Most

Nemá smysl za STK platit dva tisíce korun, když vás může stát polovinu. Zatímco vaše auto prochází přípravou, najděte si ve svém okolí nejlevnější stanici technické kontroly. S výběrem vám pomůže seznam STK pro město, který najdete pod tímto textem.

NÁŠ TIP: Snižte náklady za provoz auta na nezbytné minimum. Na našich stránkách si můžete porovnat ceny pojištění online a ušetřit tak na povinném ručení. Jezděte levněji.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Most:

1.Most, STK Most, Zahradní 1381, 434 01, tel. 606 638 455

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 5

Mluví se o nás