Stanice technické kontroly Moravský Krumlov

Stanice technické kontroly Moravský Krumlov

Stanice technické kontroly jsou známé především pod zkratkou STK. Mezi vlastníky vozidel nejsou zrovna oblíbené, protože zde probíhají obávané prohlídky technického stavu. Pokud auto kontrolou neprojde a nezíská osvědčení, nesmí do provozu.

Tipy, jak hravě projít STK

V rámci STK se kontroluje vše - podvozek, karoserie, brzdy, motor, pneumatiky, kola, skla i povinná výbava. Jakýkoliv nedostatek či závada může vést k tomu, že vůz nezíská potřebné osvědčení o technické kontrole. Toto riziko lze snížit tím, že auto necháte před řádnou STK nejprve prohlédnout a připravit na povinnou kontrolu v odborném servisu. Pokud kontrola přece jen odhalí nějaké vážnější vady, má vlastník jeden měsíc na jejich odstranění.

Ušetřete na STK ve městě Moravským Krumlov

Když na STK, tak za levno. Využijte níže přiložený seznam s kontakty na STK pro město Moravský Krumlov a najděte si stanici technické kontrolu za nejlepší cenu přímo ve vašem městě či jeho blízkém okolí.

NÁŠ TIP: Víte, jak ještě snížit náklady spojené s provozem auta? Otevřete si stránku s nabídkou na porovnání pojištění vozidel, vložte požadované údaje a najděte si nejlevnější povinné ručení na současném trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Moravský Krumlov:

1.Moravský Krumlov, STK Moravský Krumlov s.r.o., Okružní 399, 672 01, tel. 722 922 299

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás