Stanice technické kontroly Modřice

Stanice technické kontroly Modřice

Vlastníte-li auto, pak jistě znáte své povinnosti. Vozidlo musíte mít řádně pojištěno, jinak nesmíte na silnice. Do provozu nesmíte ani tehdy, nemáte-li platné osvědčení o technické způsobilosti. To vám vystaví na STK na základě povinné technické kontroly.

Povinnost, která se nazývá STK

STK je zkratka pro stanice technické kontroly. Zde se zajišťují různé typy prohlídek vozidel. Jednou z nejdůležitějších je prohlídka technického stavu, která je povinná a opakuje se každé dva roky. Kontrole podléhá celé vozidlo, včetně všech systémů a součástí, prohlíží se i povinná výbava. Osvědčení o technické způsobilost je vystaveno pouze vozidlu, u něhož nebyly zjištěny žádné vážné závady, které by mohly ohrozit bezpečnost silničního provozu.

Jak si najít výhodné STK ve městě Modřice

Technická kontrola trvá asi hodinu a zaplatíte za ní 1000 až 2000 Kč. Nečekejte na účet a raději si cenu zjistěte předem. Kontakty na STK, které fungují v Modřicích, najdete přímo na této stránce.

NÁŠ TIP: Snižte náklady na provoz vašeho vozidla. Srovnejte si ceny povinného ručení za pomocí naší kalkulačky a plaťte za pojištění až o několik stovek či dokonce tisíc korun ročně.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Modřice:

1.Modřice, STK Modřice s.r.o., Brněnská 404, 664 42, tel. 724 555 666

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás