Stanice technické kontroly Mníšek pod Brdy

Stanice technické kontroly Mníšek pod Brdy

S řádným provozem motorového vozidla souvisí několik zákonem stanovených povinností. Jedná se především o pojištění odpovědnosti a osvědčení o technické způsobilosti. Pojištění si snadno sjednáte online, jak je to s osvědčením?

Co je STK a k čemu slouží

Každé vozidlo registrované v ČR musí projít kontrolou technického stavu a to ne jednou, ale opakovaně každé dva roky. Kontroly se provádí na stanicích technické kontroly, kterým se neřekne jinak než STK. Osvědčení získá pouze auto, které splňuje požadavky na technický stav a nemá žádné vážné či dokonce nebezpečné závady. Ty je vlastník povinen odstranit na vlastní náklady. Před řádnou STK je doporučená předběžná prohlídka v odborném servisu.

Objevte nejvýhodnější STK ve městě Mníšek pod Brdy

Nastal čas opět vyrazit na STK a hledáte, kde vás kontrola vyjde nejlevněji? Využijte kontakty na STK pro město Mníšek pod Brdy uvedené níže na této stránce, a porovnejte si jejich ceníky. Správným výběrem můžete ušetřit i stovky korun.

NÁŠ TIP: Plaťte méně i pojištění vozidel. Zejména to zákonné. Srovnejte si ceny povinného ručení na našich stránkách a vítěznou nabídku si můžete uzavřít okamžitě.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Mníšek pod Brdy:

1.Mníšek pod Brdy, INTERAUTO s.r.o., Nádražní 439, 252 10, tel. 318 592 640

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 15

Mluví se o nás