Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Stanice technické kontroly Mníšek pod Brdy

Stanice technické kontroly Mníšek pod Brdy

Hledáte nejlepší STK pro město Mníšek pod Brdy? Ceny se liší jak v rámci regionu, tak v rámci jednoho města. Právě proto vám doporučujeme, abyste si našli pár minut a porovnali si ceny jednotlivých stanic technické kontroly. Díky tomuto průzkumu můžete ušetřit.

Tipy, jak ušetřit

V posledních letech se technické kontroly vozidel zpřísňují. Právě z toho důvodu vám doporučujeme, abyste před návštěvou STK ve městě Mníšek pod Brdy zkontrolovali svoje vozidlo. Podívejte se na povinnou výbavu i celkový stav auta. Předejdete tak nepříjemnostem, jako je neprodloužení platnosti technické kontroly.

Jak najdete nejlepší STK pro město Mníšek pod Brdy?

Na této stránce zjistíte, kde se nachází nejlepší STK právě v městě Mníšek pod Brdy. Na jednom místě uvidíte všechny stanice včetně adresy a kontaktních údajů. Je už pouze na vás, abyste si vybrali STK, která vám nejvíce vyhovuje cenou i vzdáleností. Chcete ušetřit ještě víc? Pak využijte kalkulačku povinného ručení níže a začněte platit méně.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Mníšek pod Brdy:

1.Mníšek pod Brdy, INTERAUTO s.r.o., Nádražní 439, 252 10, tel. 318 592 640

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 15

Mluví se o nás