Stanice technické kontroly Milevsko

Stanice technické kontroly Milevsko

Technické kontroly jsou v ČR povinné pro všechna motorová vozidla a slouží k prověření technického stavu. Na základě této kontroly je vozidlu vystaveno osvědčení o technické způsobilosti. Bez něho nesmí žádné auto na silnice. Jak často se tyto kontroly opakují?

Jak často na technickou kontrolu

Technický stav se u vozidel postupem čas v důsledku používání zhoršuje. Některé závady přitom mohou být nebezpečné a mohly by způsobit dopravní nehodu. Proto je nutné vést řidiče k tomu, aby auta udržovali v dobrém technickém stavu. Každé dva roky se proto s vozidlem musí dostavit na STK, kde auto prohlédnou. Osvědčení je prodlouženo, pokud auto splňuje zákonné požadavky.

Vyhledejte si nejlevnější STK ve městě Milevsko

Technické kontroly zajišťují stanice technické kontroly, zkráceně jen STK. Ty si také určují ceny prohlídky. Za kontrolu si mohou naúčtovat tisícovku i dva tisíce korun. Pokud se chcete dostat na nižší sazbu, využijte kontakty na STK pro město Milevsko a najděte si nejlevnější STK ve svém okolí.

NÁŠ TIP: Existují také další možnosti, jak na provozu auta ušetřit. Jednou z nich je výběr levnějšího povinného ručení. Prvním krokem je porovnání POV online na našich stránkách.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Milevsko:

1.Milevsko, Jikona STK s.r.o., Sažinova 1438, 399 01, tel. 382 521 013

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás