Stanice technické kontroly Lukov

Stanice technické kontroly Lukov

STK znamená stanice technické kontroly a jedná se o speciální servisy, které zajišťují různé technické prohlídky. Jednou z nich je povinná technická kontrola motorových vozidel, které se provádí ve stanovených intervalech. Za obnovu osvědčení o technické způsobilosti nese odpovědnost majitel vozidla.

Tipy, jak hravě projít STK

Bez osvědčení nesmí žádné auto na silnice, jinak majitel riskuje několika tisícovou pokutu. V jeho zájmu je včas absolvovat technickou kontrolu. U osobních vozidel se STK provádí vždy po dvou letech, pouze u nového vozidla je první interval prodloužen na čtyři roky od uvedení do provozu. Technici doporučují nechat vůz zkontrolovat, seřídit a odstranit případné závady. Teprve s dobře připraveným vozidlem má smysl vyrazit na řádnou STK.

Kolik zaplatíte za STK ve městě Lukov

Hledáte ve městě Lukov stanici technické kontroly, která si za prohlídku neřekne dva tisíce? Využijte seznam kontaktů na STK pro město Lukov pod článkem a než se někam objednáte, porovnejte si nejprve ceny.

NÁŠ TIP: Hledáte způsoby, jak na provozu auta šetřit? Najděte si levné povinné ručení. S rychlým porovnáním současných nabídek vám pomůže naše kalkulačka pojištění vozidel. Zkuste to teď hned.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Lukov:

1.Lukov, PODHORAN STK s.r.o., Pod Kaštany 499, 763 17, tel. 777 164 617

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás