Stanice technické kontroly Lubenec

Stanice technické kontroly Lubenec

K základním a navrch zákonným povinnostem vlastníka motorového vozidla patří vedle povinné ručení zajištění osvědčení o technické způsobilosti. Toto osvědčení vystavují na stanicích technické kontroly, zkráceně jen STK. Za jízdu bez schválené technické hrozí pokuta až 10 000 korun.

Jízdu bez platné STK neriskujte

Jezdit s vozidlem bez platného osvědčení je nezákonné a majitel takového vozidla riskuje pokutu ve výši několika tisíc korun. Nemusí jít hned o úmysl, spousta lidí si neuloží termín a na technickou jednoduše zapomene. Nechcete-li pokutu riskovat, zkontrolujte termín příští technické. Najdete jej ve velkém technickém průkazu nebo na zadní SPZ vozidla na červené nálepce. Termín je třeba dodržet do uvedeného dne, nikoliv měsíce.

Zjistěte, kdo ve městě Lubenec nabízí nejlevnější STK

Konec technické se blíží a hledáte, kam se objednat? Než tak učiníte, nechte nejprve auto zkontrolovat v běžném servisu, ať na STK nejezdíte zbytečně dvakrát. Mezitím si porovnejte ceny STK ve vašem okolí a vyberte si tu s nejnižší cenou. Čas s vyhledáváním kontaktů vám ušetří níže uvedený seznam STK pro město Lubenec.

NÁŠ TIP: Víme, jak snížit náklady spojené s provozem auta. Na našich stránkách si můžete rychle a snadno porovnat povinné ručení a vybrat si během pár minut cenově zajímavější pojištění, než máte teď.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Lubenec:

1.Lubenec, R + B Auto control, spol. s r.o., Pražská 375, 439 83, tel. 415 212 296

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 10

Mluví se o nás