Stanice technické kontroly Libčany

Stanice technické kontroly Libčany

Na pravidelnou ze zákona povinnou prohlídku technického stavu vozidla se vyplatí přijet opravdu dobře připraven. Respektive připravené by mělo být především auto, pokud chcete osvědčení o technické způsobilosti získat hned napoprvé.

Za co vás na STK zaručeně vyhodí?

Technická kontrola se zaměřuje na stav celého auta. Existují drobné chyby, na které vás na STK sice upozorní, ale nevyhodí. Pozor si dávejte hlavně na vážnější závady, mezi které patří únik provozních kapalin, sjeté pneumatiky, pneumatiky se špatným rozměrem, rozbitá světla, nefunkční či dokonce chybějící filtr pevných částic a také nebezpečné vady v podobě opotřebovaných brzd apod. Všechny tyto vady doporučujeme opravit ještě před návštěvou STK.

Vyberte si nejvýhodnější STK ve městě Libčany

Některá STK jsou mírnější, jiná přísnější. Vyplatí se zjistit si reference. To platí také pro ceny, které si jednotlivé stanice určují samy. Chcete-li ušetřit, obvolejte stanice ve svém okolí a porovnejte si jejich ceníky. Adresy a kontakty na STK v Libčanech vidíte hned pod článkem.

NÁŠ TIP: Kdo hledá, ten najde. Najděte si nejen levnější STK, ale také cenově zajímavější povinné ručení. Pomůže vám online porovnání, kde si nabídky nejen srovnáte, ale vítěznou nabídku si můžete ihned sjednat.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Libčany:

1.Libčany, FERAL TK, spol. s r.o., Libčany 20, 503 22, tel.602 488 652

2.Libčany, Otakar Šrámek - Autogalant, Libčany 251, 503 22, tel.777 233 244

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás