Stanice technické kontroly Letohrad

Stanice technické kontroly Letohrad

STK je pojem známý všem majitelům vozidel. Jedná se o počáteční písmena pro stanice technické kontroly, kde probíhají prohlídky technického stavu aut. Této zákonné povinnosti podléhají všechna auta evidovaná v českém registru vozidel a s přidělenými registračními značkami.

Co vše se kontroluje v rámci STK

Zkratka STK je léty zažité označení pro technické kontroly obecně. Však jí také vozidlo musí projít každý druh rok, dokud je provozováno. V rámci zákonné prohlídky se prohlíží celý vůz a jeho součásti, například motor a jeho výkon, brzdový systém, řízení, geometrie, podvozek a karoserie či funkčnost airbagů a bezpečnostních pásů. Kontroluje se také povinná výbava. Osvědčení o technické způsobilosti získají pouze ta auta, u nichž nebyly zjištěny vážné nebo nebezpečné závady.

Jak najít nejlepší STK ve městě Letohrad

Povinná kontrola vás může vyjít až na 2000 Kč, ale také na polovinu, když se budete trochu snažit a porovnáte si ceny stanic ve svém okolí. Využijte níže uvedené kontakty na STK ve městě Letohrad a najděte pro své auto nejlevnější estékáčko.

NÁŠ TIP: Provoz auta není levný. Něco stojí STK, něco benzín a údržba a levné není ani zákonné pojištění. Zde však ušetříte, pokud si srovnáte konkurenční nabídky a zvolíte si nejlepší a nejlevnější povinné ručení ze všech.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Letohrad:

1.Letohrad, Ing. Karel Maňas, Orlice 282, 561 51, tel. 724 059 122

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás