Stanice technické kontroly Kutná Hora

Stanice technické kontroly Kutná Hora

Stanice technické kontroly, zkráceně STK, slouží k opakovanému prověřování technického stavu motorových vozidel registrovaných v ČR. Dokladem o absolvované technické kontrole je vystavené osvědčení o technické způsobilosti s uvedenou dobou platnosti.

Bez platné STK nesmí vůz do provozu

Technické kontroly jsou nařízeny zákonem a opakují se vždy v pravidelných intervalech. U osobních motorových vozidel se jedná o každé dva roky. Za zajištění povinné prohlídky je odpovědný vlastník vozidla, který by měl na STK přivézt auto v dobrém technickém stavu, jinak nové potvrzení neobdrží. Na odstranění zjištěných závad má vlastník jeden měsíc, jinak musí celou technickou kontrolu zopakovat a to znamená i znovu zaplatit poplatek.

Vyhledejte si nejlepší STK ve městě Kutná Hora

Cena za STK se může vyšplhat až na dva tisíce korun. Může ale stát jenom tisícovku. Pokud chcete ušetřit, obvolejte stanice technické kontroly ve svém městě a okolí. S vyhledáváním adres a kontaktů STK pro město Kutná Hora se zabývat nemusíte, všechny najdete na této stránce.

NÁŠ TIP: Rádi byste snížili i ostatní náklady? Co takhle levné povinné ručení? Srovnejte si na našem porovnávači pojištění nabídky na POV a za pár minut si najdete kvalitní a přitom cenově výhodně pojištění pro vaše auto.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Kutná Hora:

1.Kutná Hora, UNIKOM - STK s.r.o., Hrnčířská 207, 284 45, tel. 778 526 659

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás