Stanice technické kontroly Krásná Lípa

Stanice technické kontroly Krásná Lípa

Pro opravdu bezpečný provoz je důležité zajistit, aby na silnicích jezdila jen pojištěná auta v bezvadném stavu. Proto je pojištění vozidel i kontrola technického stavu nařízena zákonem. Povinné ručení vám zajistíme my, pro osvědčení o technické způsobilosti se musíte vydat na STK.

Kdy vyrazit na STK a jak se připravit

U nového vozidla je první technická kontrola požadovaná po čtyřech letech, u ostatních aut každé dva roky. Technický stav prohlíží odborníci na stanicích technické kontroly, kterým se většinou neřekne jinak než “estékáčko” podle zkratky STK. V rámci kontroly se hodnotí stav brzd, světel, motoru, podvozku a dalších součástí. Kontroluje se i povinná výbava. Zejména majitelům starších vozidel je doporučeno před řádnou STK nechat odstranit závady, které by prodloužení technické způsobilosti mohly překážet.

STK ve městě Krásná Lípa za nejméně peněz

Stanice technické kontroly si vyšší ceny povinné prohlídky určují samy. Většinou se pohybují v rozmezí 1000 až 2000 korun. Přejete-li si ušetřit, udělejte si čas na rychlé porovnání cen STK ve vašem okolí. Srovnání vám usnadní seznam všech STK pro město Krásná Lípa pod tímto textem.

NÁŠ TIP: Nejen na STK můžete ušetřit díky praktickému porovnání. Na našich stránkách si rychle a zdarma srovnáte ceny povinného ručení a snadno si tak vyberete nejlepší pojištění pro váš vůz.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Krásná Lípa:

1.Krásná Lípa, STK Krásná Lípa, Alšova 1075/7, 407 46, tel. 412 383 361

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás