Stanice technické kontroly Kralice nad Oslavou

Stanice technické kontroly Kralice nad Oslavou

Pokud chcete s vaším autem bezpečně a legálně brázdit české silnice, musíte obstarat tři hlavní věci. Jedná se o zákonné povinné ručení, registrační značky a osvědčení o technické způsobilosti vozidla. Pojištění získáte na pojišťovně a SPZ přidělují na registru vozidel. Jak a kde získáte potvrzení o technickém stavu?

STK je důležité pro bezpečný provoz

Odpovídající technický stav je pro bezpečnost provozu velmi důležitý. Proto musí každé auto v ČR projít pravidelnou dvouletou prohlídkou technického stavu. Ty mají na starosti zvláštní stanice technické kontroly, zkráceně jen STK. Auto, u kterého jsou v rámci technické zjištěny vážné vady, obdrží dočasné osvědčení na jeden měsíc. Během této lhůty je vlastník povinen nechat závady odstranit, nebo osvědčení nezíská.

Jak na výběr nejlevnějšího STK ve městě Kralice nad Oslavou

Cena za provedení technické kontroly se může vyšplhat přes 2000 Kč. Pokud byste raději platili méně, vyhledejte si v nejbližším okolí svého bydliště cenově výhodnější stanici technické kontroly. Pomůže vám náš seznam STK pro město Kralice nad Oslavou, u kterého najdete i adresy a telefonní čísla.

NÁŠ TIP: Existují různé možnosti, jak vysoké náklady vynakládané na provoz auta snížit. Kromě STK za nižší cenu si můžete sjednat i levnější povinné ručení. Stačí si za pomoci naší online kalkulačky najít nejlepší POV pro vaše auto.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Kralice nad Oslavou:

1.Kralice nad Oslavou, Auto Dvořák, Nad Kralickým kopcem 307, 675 71, tel. 777 780 650

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás