Stanice technické kontroly Kosmonosy

Stanice technické kontroly Kosmonosy

Provoz vozidla není jen o zábavě a pohodlí. Jeho vlastník musí například zajistit, aby se v době provozu nacházelo vždy v dobrém technickém stavu. Ke kontrole tohoto zákonného nařízení slouží pravidelné prohlídky auta na STK, což je zkratka pro stanice technické kontroly.

Technickou kontrolu nařizuje zákon každé dva roky

Technickou kontrolu nařizuje zákon, který říká, že je povinností každého vlastníka vozidla prohlídku zajistit vždy po dvou letech. Kontroly provádí stanice technické kontroly (STK), které drží licenci nutnou k této činnosti. Vedle technického stavu, který zahrnuje funkčnost a stav brzd, světel motoru, podvozku a karoserie a dalších součástí, se kontroluje i povinná výbava. Dle českých zákonů nesmí bez platného osvědčení o STK auto vůbec do provozu.

Najděte si nejlevnější STK ve městě Kosmonosy

Prohlídka auta na STK může vyjít klidně na 2000 Kč i více. Stát však může i polovinu. Proto se vyplatí udělat si porovnání cen STK ve svém okolí. Pomůže vám náš seznam stanic ve městě Kosmonosy, který najdete na této stránce.

NÁŠ TIP: Získejte kromě levnějšího STK také výhodnější povinné ručení. Porovnejte si POV od různých pojišťoven zde na našich stránkách a plaťte za pojištění vašeho vozidla mnohem méně.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Kosmonosy:

1.Kosmonosy, BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o., Boleslavská 1042, 293 06, tel. 326 327 567

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás