Stanice technické kontroly Kaznějov

Stanice technické kontroly Kaznějov

Nevíte, kdy vám končí technická, a zda jste už náhodou neprošvihli termín? Podívejte se na červenou nálepku na zadní SPZ vašeho automobilu a ujistěte že, že jezdíte legálně. Ideální je nastavit si upozornění do kalendáře, abyste se na STK objednali včas a nezanedbali ani připravu.

Na technickou každé dva roky

Pouze u nového auta se první technická kontrola provádí po čtyřech letech od dne uvedení do provozu. Poté se na STK musí jezdit každý druhý rok. Jedná se o zákonnou povinnost všech vlastníků aut a v rámci STK se kontroluje dobrý stav a funkčnost celého automobilu. Součástí prohlídky je rovněž povinná výbava. Před STK nechte svůj vůz raději zkontrolovat v odborném servisu, a teprve poté jej odvezte na řádnou STK. Případně lze využít a nechat zajištění celého procesu na servisu.

Získejte levnější STK ve městě Kaznějov

Za technickou můžete zaplatit až kolem dvou tisíc korun, ale i polovinu. Nechcete-li platit vyšší částku, můžete si udělat menší průzkum a najít si stanici technické kontroly za lepší cenu. S porovnáním cen a výběr vám pomůže seznam STK pro město Karviná uvedený pod textem.

NÁŠ TIP: Neplaťte více za STK, ale ani za pojištění. Využijte naší kalkulačku pojištění online a z přehledného porovnání povinného ručení si vyberte nejlepší nabídku.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Kaznějov:

1.Kaznějov, STK Rybnice s.r.o., Rybnice 155, 331 51, tel. 373 300 539

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás