Stanice technické kontroly Karlovy Vary

Stanice technické kontroly Karlovy Vary

Motorová vozidla registrovaná v ČR musí mít vedle povinného ručení platné osvědčení o technické způsobilosti k provozu. Bez tohoto osvědčení nesmí na silnice. O co přesně se jedná a kdo tyto kontroly zajišťuje?

Kam a jak často na STK

Osvědčení o technické způsobilosti auta k provozu na veřejných komunikacích je vystaveno na základě kontroly technického stavu. Prohlídky provádí stanice technické kontroly, které jsou známé pod zkratkou STK. Kontroly jsou povinné na základě příslušného zákona, který vlastníkům vozidel nařizuje obnovit osvědčení každé dva roky. Výjimku představují nová jen auta, u nichž se první prohlídka provádí po čtyřech letech provozu.

Nejnižší cena za STK v Karlových Varech

Technická kontrola rozhodně není zadarmo a majitel auta za ni zaplatí až 2000 Kč, možná i více. Pokud si však uděláte menší průzkum, můžete najít až o polovinu levnější nabídky. Níže najdete kontakty všech STK ve městě Karlovy Vary včetně kontaktů. Stačí tam zavolat a zjistit, kdo vám nabízí nejlepší cenu.

NÁŠ TIP: Ušetřit lze nejen na STK, ale například i na povinném ručení. Na našich stránkách si rychle porovnáte nabídky od různých pojišťoven a za několik minut si najdete nejlevnější pojištění pro váš vůz.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Karlovy Vary:

1.Karlovy Vary, TÜV NORD Czech, s.r.o., Hroznětínská 402/4, 360 04, tel. 353 449 475

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 4

Mluví se o nás