Stanice technické kontroly Jilemnice

Stanice technické kontroly Jilemnice

Chcete-li se svým autem jezdit po českých silnicích, musíte mít registrační značky, povinné ručení a platnou STK. Co znamená zkratka STK, pro koho je povinná, co obnáší a je nutné se na ni nějak připravovat?

Co je STK a jak často se opakuje

STK je zkratka pro stanice technické kontroly, které mohou na základě oprávnění provádět zákonem stanovené prohlídky technického stavu vozidel a vystavovat osvědčení o technické způsobilosti. U nového vozidla se první kontrola provádí po čtyřech letech, poté už je nutno na STK jezdit každé dva roky. Starší vozidla je vhodné nechat nejprve zkontrolovat a uvést do doporučeného technického stavu, jinak osvědčení nemusí získat.

Srovnejte si ceny STK v Jilemnicích a ušetřete

Technická kontrola je povinnosti vlastníka auta a ten ji platí ze svého. Ceny se značně liší a STK může vyjít na tisícovku i dva tisíce korun. Nechcete-li platit dvojnásobnou cenu, najděte ve svém okolí nejlevnější STK. Níže pod článkem najdete seznam stanic ve městě Jilemnice včetně kontaktů.

NÁŠ TIP: Zajímá vás, kde ještě najít úsporu na provozu vašeho auta? Plaťte méně také za povinné ručení. Na našich stránkách si snadno a rychle porovnáte aktuální nabídky od více pojišťoven.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Jilemnice:

1.Jilemnice, Jiří Machek - HYDROMA, K Javorku 982, 514 01, tel. 481 545 300

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 4

Mluví se o nás