Stanice technické kontroly Jetřichov

Stanice technické kontroly Jetřichov

Vozidlo může být provozováno pouze tehdy, má-li platné osvědčení o technické způsobilosti. To je vystaveno na základě technické kontroly, která se opakuje pravidelně každé dva roky. Jak a kde tato kontrola probíhá a na kolik vyjde?

Nezanedbávejte přípravu na STK

Prohlídku vozidla provádí stanice technické kontroly, zkráceně jen STK. Termín prohlídky si však musí majitel ohlídat sám. Datum najde ve velkém technickém průkazu nebo na známce na registrační značce. Před objednáním je zejména u starších vozidel vhodné provést servis a odstranit závady, které by mohly v udělení nového osvědčení vadit. Opravy může nařídit i STK a kontrolu posunout o další měsíc (tzv. dočasné osvědčení).

Jak ušetřit na STK ve městě Jetřichov

Kontrola na STK není levná záležitost a může vyjít až na dva tisíce korun. Naštěstí existují i levnější stanice a to klidně i polovinu. Zkontaktujte STK ve svém okolí dle níže uvedeného seznamu stanic pro město Jetřichova a jezděte levněji.

NÁŠ TIP: Zdá se vám provoz vašeho auta drahý? Šetřete na správných místech. Vedle levnějšího STK plaťte méně také za povinné ručení. Porovnejte si u nás ceny online a najděte si nejlepší POV na trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Jetřichov:

1.Jetřichov, Jetřichov 227, 549 83, tel. 491 582 041

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 5

Mluví se o nás