Stanice technické kontroly Jablonné nad Orlicí

Stanice technické kontroly Jablonné nad Orlicí

Provozovat auto není jen tak. Vozidlo musí být řádně pojištěno a musí mít platné osvědčení o technické kontrole. Kromě povinného ručení k zákonným povinnostem každého vlastníka vozidla patří tedy i pravidelná technická kontrola. O co přesně se jedná?

Jak často, kam a za kolik na STK

Technická kontrola zahrnuje prohlídku vozidla od střechy až po podvozek. Hodnotí stav brzd, motoru, světel, karosérii a dalších součástí včetně povinné výbavy. Prohlídky zajišťují pouze speciální stanice technické kontroly (STK), které mohou z důvodu vážných až nebezpečných vad vystavení osvědčení odložit o jeden měsíc s možností nápravy nebo zamítnout. Cena STK se většinou pohybuje v rozmezí 1000 Kč až 2000 Kč.

Jak vybrat nejlepší STK v Jablonném nad Orlicí

Chcete-li na STK ušetřit, udělejte si průzkum a srovnejte si ceny kontrol ve vašem městě a nejbližším okolí. Níže najdete seznam STK pro město Jablonné nad Orlicí včetně adresy i telefonního čísla. Stačí si zavolat.

NÁŠ TIP: Ušetřit lze rovněž výběrem levného povinném ručení. Srovnejte si nabídky od více pojišťoven na naší kalkulačce a najděte pro vás a váš vůz nejlepší nabídku na trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Jablonné nad Orlicí:

1.Jablonné nad Orlicí, STK Jablonné s.r.o., U Koupaliště 180, 561 64, tel. 465 642 945

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás