Stanice technické kontroly Jablonec nad Nisou

Stanice technické kontroly Jablonec nad Nisou

Aby mohlo auto vyrazit na silnice musí mít nejen sjednané platné povinné ručení, ale také požadovaný technický stav, což se týká starších aut. Proto musí vozidla v ČR pravidelně absolvovat tzv. technickou kontrolu. O co přesně se jedná?

Co znamená STK

STK je zkratka stanic technické kontroly, což jsou specializovaná místa, kde se provádí zákonem nařízené prohlídky technického stavu. V rámci STK se kontrolují veškeré důležité součástí (motor, brzdy, světla, podvozek, karoserie a další) i povinná výbava. U nového auta je první kontrola nařízena po čtyřech letech, poté se opakují vždy po dvou letech. Vážné či dokonce nebezpečné závady mohou být překážkou k vpuštění auta do provozu.

Jak na nejlevnější STK v Jablonci nad Nisou

Ceny STK se liší. Někde se účtují 1000 Kč, jinde klidně dvojnásobek. Nechcete-li platit vyšší částku, porovnejte si ceníky. Porovnání a výběr vám usnadní seznam všech STK pro město Jablonec nad Nisou, který najdete hned pod textem.

NÁŠ TIP: Najděte si také levnější povinné ručení a snižte výdaje za auto na nutné minimum. Na našich stránkách si snadno porovnáte aktuální nabídky a nejlepší nabídku si můžete ihned uzavřít.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Jablonec nad Nisou:

1.Jablonec nad Nisou, Autocentrum FICS, s.r.o., Želivského 4471, 466 05, tel. 483 312 128

2.Jablonec nad Nisou, DEKRA CZ a.s., Belgická 5061, 466 05, tel. 480 003 607

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 4

Mluví se o nás