Stanice technické kontroly Hořovice

Stanice technické kontroly Hořovice

Technická kontrola je povinná ze zákona a motorové vozidlo ji musí absolvovat každé dva roky. Pouze u nového auta je první prohlídka až po čtyřech letech od uvedení do provozu. Cílem technické kontroly je zjistit, zda je motorové vozidlo způsobilé k provozu.

Jak zjistit platnost STK

Platnost STK zjistíte dvěma způsoby. Za prvé se podívejte na zadní registrační značku (RZ), konkrétně na nálepku, na níž je vyznačen rok i měsíc příští kontroly. Za druhé je uvedena ve velkém technickém průkazu. Nastavte si upozornění nejméně s měsíčním předstihem. Tento čas využijte na předběžnou kontrolu auta v servisu a provedení nutných oprav. Díky přípravě získáte jistotu, že osvědčení získáte hned na první kontrole.

Jak najít nejlepší STK ve městě Hořovice

Zatímco auto budou kontrolovat mechanici v servisu, najděte si stanici technické kontroly poblíž bydliště, která si za prohlídku účtuje rozumné peníze. Na této stránce najdete seznam STK pro město Hořovice. Zjistěte, která z nich je nejlevnější. Ušetřit můžete i několik stovek korun.

NÁŠ TIP: Hledáte způsoby, jak snížit náklady za provoz auta? Pomůžeme vám najít nejen levné STK, ale i povinné ručení. Využijte porovnání pojištění vozidel online a jezděte levněji než dosud.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Hořovice:

1.Hořovice, STK Hořovice spol. s r.o., Masarykova 1432, 268 01, tel. 311 516 727

2.Hořovice, STK JIKE s.r.o., Masarykova 392, 268 01, tel. 311 513 777

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 9

Mluví se o nás