Stanice technické kontroly Horoměřice

Stanice technické kontroly Horoměřice

Zapomenout na pravidelnou technickou kontrolu se nevyplácí. S propadlým osvědčením nesmíte na silnice, a pokud vás chytne policejní hlídka, hrozí vám nemalá finanční pokuta. Lepší je objednat se s předstihem a na povinnou prohlídku auto připravit.

Jak nepropásnout termín STK

Datum, do kdy je nutno provést technickou kontrolu, najdete ve velkém technickém průkazu a na známce na registrační značce. Upozornění si můžete uložit do kalendáře v mobilním telefonu nebo využít službu a nechat si upozornění zaslat prostřednictvím datové schránky. Nechte si nejméně měsíc na to, abyste nechali vůz zkontrolovat v servisu a odstranit závady, které by mohli na STK vadit.

Zvolte nejvýhodnější STK v Horoměřicích

V době, kdy váš vůz budou kontrolovat v servisu, si obvolejte všechny STK, které působí ve městě Horoměřice a zjistěte si cenu, kterou si za provedení technické kontroly účtují. Ušetřit můžete stovky korun. Seznam STK včetně telefonního čísla najdete dole pod článkem.

NÁŠ TIP: Kromě STK můžete ušetřit také na povinném ručení. Využijte kalkulačku pojištění vozidel, porovnejte si současné ceny a zvolte nejvýhodnější nabídku POV na trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Horoměřice:

1.Horoměřice, JISTAB, a.s., Suchdolská 682, 252 62, tel. 602 332 600

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás