Stanice technické kontroly Horažďovice

Stanice technické kontroly Horažďovice

Společně s povinným ručením patří osvědčení o provedené technické kontrole k základním povinnostem majitelů motorových vozidel v ČR předtím, než vyrazí na silnice. Jak často se STK musí absolvovat, na kolik přijde a jak se na ni připravit?

Co je STK a jak se na ni nejlépe připravit

STK je zkratka stanice technické kontroly, kde se provádí povinné prohlídky vozidel. První kontrola je u nového vozidla požadována po čtyřech letech, poté ji musí vůz absolvovat vždy po dvou letech. V rámci STK se kontroluje vše, co je důležité pro bezpečnost provozu (např. světla, brzdy, motor, kola, pneumatiky atd.). Kontroluje se i povinná výbava. Před STK se doporučuje nechat auto zkontrolovat v autoservis a odstranit závady, které by mohly bránit v získání nového osvědčení.

Jak ušetřit na STK ve městě Horažďovice

Technická kontrola může stát tisícovku, ale také dvojnásobek. Pokud nechcete platit vyšší poplatek, zjistěte si, kolik si STK ve vašem okolí účtují. Porovnání cen vám usnadní seznam kontaktů na STK v Horažďovicích přímo pod článkem.

NÁŠ TIP: Lze ještě jinak snížit náklady na provoz vozidla? Porovnejte si ceny povinného ručení online na naší kalkulačce a sjednejte si nejlepší nabídku na trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Horažďovice:

1.Horažďovice, Eduard Vrána - EDDY ´ SERVISE, Tyršova 356, 341 01, tel. 721 735 704

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás