Stanice technické kontroly Hlučín

Stanice technické kontroly Hlučín

Chystáte se s vaším vozidlem na technickou kontrolu a přemýšlíte, jak se nejlépe připravit? Poradíme vám, jak o auto správně pečovat, abyste kontrolou prošli vždy hned napoprvé, i jak vyhledat STK za nejvýhodnější cenu.

Tipy, jak se připravit na technickou kontrolou

Technická kontrola posuzuje technickou způsobilost auta k provozu. Odhalí-li kontrola vážné závady, musí je majitel nejprve odstranit, a poté znovu absolvovat prohlídku. Má na to jeden měsíc. Chcete-li osvědčení získat napoprvé, věnujte svému vozu náležitou péči a jezděte na pravidelné servisní prohlídky. Před kontrolou jej nechte prohlédnout v servisu a na STK jeďte vždy s autem v dobrém technickém stavu.

Vyhledejte si nejlevnější STK ve městě Hlinsko

Ceny STK se pohybují cca od 1000 Kč do 2000 Kč, a proto má smysl porovnat ceníky více stanic a vybrat si tu nejlevnější z nich. Níže najdete seznam STK pro město Hlinsko včetně adresy a telefonních čísel.

NÁŠ TIP: Sjednejte si také levnější povinné ručení. Na našich stránkách si srovnáte cenové nabídky na POV od různých pojišťoven. Vybrat si nejvýhodnější nabídku zabere jen několik minut.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Hlučín:

1.Hlučín, STK-Ostrava s.r.o., Markvartovická 7, 748 01, tel. 595 042 786

2.Hlučín, Bc. Jan Fojtík, Jandova 39/68, 748 01, tel. 731 154 219

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás