Stanice technické kontroly Hlinsko

Stanice technické kontroly Hlinsko

Čeká vás povinná technická kontrola na STK? Pokud je vaše auto staršího roku výroby, nezapomeňte jej na prohlídku připravit. Poradíme vám, jak na to, i jak si správně vybrat stanici technické kontroly, abyste neplatili zbytečně moc.

Jak se připravit na technickou kontrolou

Než vyrazíte na STK na kontrolu “naostro”, nechte auto nejprve prohlédnout v odborném servisu, kde by se mechanici měli zaměřit na brzdy, stav řídící jednotky, podvozek i karosérii, kola i pneumatiky, zkontrolovat výfukový systém, osvětlení atd. Ideální je, pokud disponují i přístrojem na měření emisí. Dobrý servis je schopen zajistit předběžnou kontrolu i řádnou STK za poplatek okolo 2000 Kč.

Sežeňte si opravdu levné STK ve městě Hlinsko

Pod článkem najdete seznam STK, které zajišťují technické kontroly v Hlinsku. Chcete-li ušetřit, zavolejte na uvedené kontakty a zjistěte si cenu předem. Neváhejte obvolat všechny STK v nejbližším okolí a objednat se tam, kde si účtují nejméně.

NÁŠ TIP: Zaplaťte méně také na povinném ručení. Jak na to? Klikněte na kalkulačku povinného ručení, zadejte požadované údaje a z výsledného porovnání POV si vyberte nejlevnější nabídku.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Hlinsko:

1.Hlinsko, JUTEX s.r.o., Poličská 1365, 539 01, tel. 469 312 003

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás