Stanice technické kontroly Divišov

Stanice technické kontroly Divišov

Hledáte nejlepší a nejlevnější STK co nejblíže vašemu bydlišti? Ceny se značně liší, a proto má smysl oslovit více stanic technických kontrol v rámci jednoho města. Doporučujeme vám porovnat si jejich ceníky a vybrat si STK, které nabízí kvalitní služby za nejvýhodnější ceny.

Servisní prohlídky zajistí bezproblémový průběh STK

Technickou kontrolu musí absolvovat každé vozidlo registrované v ČR vždy po dvou letech. Výjimku představují pouze nová vozidla, u nichž je první prohlídka nařízená až po čtyřech letech od uvedení do provozu. Hladký průběh STK zajistí servisní prohlídky a odstranění závad ihned po jejich zjištění. V rámci STK se rovněž sleduje povinná výbava.

Jak najít nejlevnější STK v Divišově

Seznam STK ve městě Divišov najdete hned pod tímto článkem. Obsahuje názvy, adresy i telefonní čísla, na která můžete zavolat právě teď a zjistit, za jaké ceny kontrolu technického stavu nabízí. Zabere to jen pár minut, díky kterým ušetříte peníze za předraženou kontrolu.

NÁŠ TIP: Chcete ušetřit mnohem více? Porovnejte si ceny povinného ručení na naší online kalkulačce a vyberte si pojišťovnu, u které získáte lepší pojištění za nižší cenu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Divišov:

1.Divišov, STK Divišov s.r.o., Na Pile 300, 257 26, tel. 317 855 330

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás