Stanice technické kontroly Chornice

Stanice technické kontroly Chornice

Čeká vás nová technická prohlídka a přemýšlíte nad tím, co vše je kolem toho třeba zařídit? Jedná se o povinnou kontrolu technické způsobilosti vozidla k provozu a platné osvědčení o kontrole je nutné ze zákona pro provoz auta stejně jako povinné ručení.

Povinná STK - jak často a kam

Technická kontrola se provádí pravidelně každé dva roky. Výjimkou jsou pouze nová vozidla, u nichž je první prohlídka povinná po čtyřech let od uvedení do provozu. Po čtyřech letech se STK provádí také u malých motocyklů. Prohlídky zajišťují stanice technické kontroly tedy STK. Povinnou kontrolu je třeba absolvovat nejpozději do data, které je uvedeno ve velkém technickém průkazu, případně na známce na registrační značce.

Kolik stojí STK ve městě Chornice

Ceny za provedení technické kontroly se liší a pohybují se převážně mezi 1000 Kč a 2000 Kč. Vyplatí se udělat si menší průzkum a porovnat ceníky několika STK. Dole pod článkem najdete seznam všech stanic technické kontroly pro město Chornice, kde najdete i kontakty. Stačí tam zavolat a vybrat nejlevnější STK ve vašem okolí.

NÁŠ TIP: Chcete-li ušetřit další peníze, srovnejte si také ceny povinného ručení. Využijte naši kalkulačku pojištění a najděte si nejlepší a nejlevnější pojištění pro své auto.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Chornice:

1.Chornice, Nádražní 247, 569 42, tel. 774 492 982

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás