Stanice technické kontroly Chomutov

Stanice technické kontroly Chomutov

Pro provoz vozidla je v ČR vedle zákonného povinného ručení nezbytné platné osvědčení o platné technické kontrole. Toto osvědčení potvrzuje, že je automobil po technické stránce v pořádku a neohrožuje bezpečnost provozu. Co vše o STK víte?

Kdy, kam a za kolik na povinnou technickou kontrolu

Dle zákona je vlastník osobního vozidla zajistit povinnou prohlídku technického stavu auta každé dva roky (první prohlídka u nového vozidla je po čtyřech letech ode dne uvedení do provozu). Prohlídky provádí stanice technické kontroly, zkráceně jen STK. Kontroluje se stav auta včetně povinné výbavy. Cena STK se obvykle pohybuje od 1000 Kč do 2000 Kč.

Jak najít nejlepší STK ve městě Chomutov

Vzhledem k rozdílným cenám se vyplatí najít stanici technické kontroly s co nejnižší cenou a blízko bydliště. Proto nad článkem najdete seznam všech STK pro město Chomutova včetně kontaktů. Porovnejte si ceny STK a vyražte tam, kde jsou nejlevnější.

NÁŠ TIP: A pokud chcete ušetřit ještě více, srovnejte si na našich stránkách nabídky na povinné ručení. Výběrem správného pojištění můžete ušetřit opravdu hodně peněz každý rok.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Chomutov:

1.Chomutov, ALFA - TECHNIC s.r.o., Otvice obchodní zóna 252, 431 11, tel. 474 653 414

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 5

Mluví se o nás