Stanice technické kontroly Čechtice

Stanice technické kontroly Čechtice

Blíží se čas na novou technickou kontrolu, kterou zákon vlastníkům vozidel nařizuje každé dva roky? Zjistěte, co taková povinná kontrola technického stavu vozidla obnáší, a jak najít nejlepší stanici technické kontroly ve městě Čechtice.

Pravidelná údržba auta má smysl

V rámci STK se kontroluje funkčnost světel, řízení, brzd, náprav, kol i pneumatik, podvozku, karoserie, motoru i stav povinné výbavy. V případě zjištění závad je nařízena náprava a poté nová STK. Abyste se vyhnuli opakované návštěvě, nechte auto nejprve zkontrolovat v běžném servisu. Teprve po uvedení auta do požadovaného stavu se objednejte na řádnou technickou kontrolu.

Jak získat nejlevnější STK v Čechticích

Zjistěte, které společnosti ve vašem okolí provádí STK a za kolik. Adresy a kontaktní údaje na stanice technických kontrol v okolí vašeho bydliště najdete v níže uvedeném seznamu. Stačí zavolat, porovnat ceny a za několik minut už můžete být objednání na nejlevnějším STK ve městě Čechtice a oproti poslední kontrole ušetřit.

NÁŠ TIP: Další způsob, jak snížit náklady na provoz auta, nabízí srovnání povinného ručení online. Porovnejte si nabídky různých pojišťoven a vyberte si nejvýhodnější nabídku na trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Čechtice:

1.Čechtice, PRP spol.s r.o., Loket 52, 257 65, tel. 317 866 060

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás