Stanice technické kontroly Boskovice

Stanice technické kontroly Boskovice

K provozu vozidla na veřejných komunikacích je nezbytné platné osvědčení o technické způsobilosti vozidla, které majitel auta obdrží na základě prohlídky provedené na stanici technické kontroly. Pomůžeme vám najít nejlepší STK ve městě Boskovice.

Kontrola technického stavu je povinná pro každé auto

První STK se provádí až po čtyřech letech od koupě nového vozidla, poté se opakují každé dva roky. Požadavky jsou přísné, a proto je doporučeno technický stav vozidla kontrolovat průběžně nejlépe v rámci pravidelných servisních prohlídek. Dbejte na doporučení technika. V rámci STK se kontroluje povinná výbava.

Jak si vybrat nejlevnější STK ve městě Boskovice

Neplaťte za kontrolu a vydání osvědčení o technické způsobilosti vozidla více, než musíte. Najděte si STK blízko vašeho bydliště a to nejlépe takové, které kromě kvalitního servisu nabízí nejlepší ceny v celém okolí. Pod článkem najdete seznam STK ve městě Boskovice včetně adresy a kontaktních údajů.

NÁŠ TIP: Snižte náklady na provoz vašeho vozidla. Najděte si nejen nejlevnější STK v okolí, ale také pojištění vozidel. Porovnejte si ceny online a plaťte méně také za povinné ručení.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Boskovice:

1.Boskovice, Auto STK spol.s.r.o., Dřevařská 2250, 680 01, tel. 516 453 191

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás