Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Stanice technické kontroly Bor

Stanice technické kontroly Bor

Nastal nejvyšší čas objednat vůz na povinnou technickou kontrolu? Jistě víte, že bez platné STK nesmíte s vozidlem na veřejné komunikace, proto si prohlídku technického stavu domluvte včas ve vašem městě. Seznam všech STK včetně kontaktních údajů ve městě Bor najdete hned pod článkem.

Prohlídku na STK je nutno opakovat každé dva roky

Dobrý technický stav vozidel je důležitý pro bezpečný provoz. Proto musí vlastníci vozidel v ČR nechat auto zkontrolovat po čtyřech let u nového auta, a poté každé dva roky. Chcete-li, aby vám bylo osvědčení o technické způsobilosti prodlouženo, dbejte na pravidelný servis auta, a před STK nechce opravit závady.

Najděte nejlepší STK ve městě Bor

Ceny STK nejsou v ČR nijak regulovány a mohou se poměrně hodně lišit. Věnujte několik minut svého času rychlému průzkumu a zjistěte, které stanice technické kontroly v Boru nabízí nejen kvalitní služby a dobrý zákaznický servis, ale i příznivé ceny. Nemluvě o tom, že se hodí mít STK za rohem.

NÁŠ TIP: Provoz vozidla může být drahý i levný. Stačí znát, kde všude lze ušetřit. Kromě levnějšího poplatku za STK náklady sníži výhodné zákonné pojištění. Porovnejte si POV online na naší kalkulačce a ušetřete.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Bor:

1.STK Bor 683, 348 02

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás