Stanice technické kontroly Blatná

Stanice technické kontroly Blatná

Stanice technické kontroly, zkráceně jen STK, provádí povinné prohlídky technického stavu aut a vydávají osvědčení o jejich technické způsobilosti. Bez platného osvědčení nesmí na české silnice žádné vozidlo. Nevíte, kam se svým vozidlem zajet na STK v Blatné?

Osvědčení o technické způsobilosti musí mít každé auto v ČR

Majitelé aut v ČR musí STK provádět každé dva roky. Bezproblémové prodloužení zaručí pravidelné servisní prohlídky a včasná náprava závad. Chybět nesmí ani povinná výbava stanovená zákonem. Pokud na prohlídky nejezdíte, nechte vozidlo alespoň zkontrolovat před každým STK. Pokud totiž technický stav kontrola neuzná, nové osvědčení nezískáte.

Jak najít nejlepší STK ve městě Blatná

Nechcete za STK platit příliš? Porovnejte si ceny u všech STK v Blatné. Pomůže vám níže uvedený seznam, kde najdete adresu i kontakty na Stanice technické kontroly ve městě Blatná. Vyberte si podle toho, co je hlavní právě pro vás, ať už se jedná o nízkou cenu nebo co nejkratší vzdálenost.

NÁŠ TIP: Srovnejte si na naší kalkulačce povinné ručení od různých pojišťoven a vyberte si takové, která nabízí nejen nejlepší cenu, ale také dostatečný rozsah pojištění i vysoké pojistné limity.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Blatná:

1.Blatná, STK Blatná, spol. s r. o., Vrbenská 1526, 388 01, tel. 383 422 706

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás