epojisteni logo

Cestovní pojištění na Kypr

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

header-cestovko-ePojištění.cz.

Kypr je nejvýchodněji položeným ostrovem ve Středomoří. Kypr se vyznačuje příznivými podmínkami ideálními pro trávení pohodové dovolené u moře. Nachází se zde velké množství starověkých památek z období Řecké a Římské říše i středověkými kláštery a hrady. Kypr je rovněž považován za rodiště bohyně Afrodite a údajně se zde měla nacházet bájná Atlantida.

Ostrov je rozdělený na dvě části. Jižní Kypr obývají řečtí Kypřané a je členem Evropské unie. Severní část patří tureckým Kypřanům a turisté potřebují pás s minimální platnosti šesti měsíců. V obou částí panují odlišné zvyky a pravidla.

Kromě krásných plážích se zde nachází také hora v pohoří Troodos, která dosahuje výšky 2 000 metrů nad mořem. Mezi nejzajímavější města, která stojí za návštěvu, patří Nikósie, Larnaka, Napa, Paphos, Agia či Limassol. Město Lefkosia je rozdělené na dvě části stejně jako ostrov samotný. K zajímavým místům patří Pafos, kde se nachází katakomby Hrobky králů a Pafoské mozaiky. Nejvíce navštěvovaným místem je archeologické naleziště Kourion.

Nejlevnější cestovní pojištění na Kypr

Turistický známým místem je Kypr. Ročně jej navštíví tisíce turistů, kteří chtějí vidět Afroditin ostrov lásky. Pokud se jej chystáte navštívit i Vy, pak si nezapomeňte přibalit cestovní pojištění. K čemu je cestovní pojištění důležité, když máte evropský průkaz pojištěnce? Cestovní pojištění kryje náklady za zdravotní péči. Evropský průkaz není dostatečný, protože Vám zajistí péči pouze v některých zařízení a navíc je nutné zaplatit vysokou spoluúčast.

S cestovním pojištěním Vám žádné platby navíc nehrozí. Stojí pouze pár korun za den a získáte jistotu, že v případě úrazu či nemoci budeme mít zajištěnou a hlavně zaplacenou odpovídají lékařskou péči včetně všech nákladů, jako jsou léky, hospitalizace a všechny nutné lékařské zákroky. Cestovní pojištění si sjednáte online na ePojisteni.cz.

Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.