epojisteni logo

Cestovní pojištění je důležitým “doplňkem” na všech Vašich cestách do zahraničí. Neochrání Vás sice před nemocemi či úrazy, ale poskytne Vám odpovídající finančních ochranu až do doby, než se vše zdárně vyřeší. Cestovní pojištění přitom stojí pár korun denně a jeho vyřízení je velmi snadné.

Cestovní pojištění online

Cestovní pojištění je jeden z malá produktů, které je možné vyřídít skutečně obratem. Dnes už není obvyklé sjednávat si tento typ pojištění na pobočkách. Mnohem snáze, rychleji a hlavně kdykoliv můžete sjednat cestovní pojištění online.

Online si cestovní pojištění můžete sjednat u konkrétní pojišťovny nebo pomocí tzv. online srovnávačů, ke kterým patří například stránky ePojisteni.cz. Zde si jednoduše porovnat nabídky na cestovní pojištění od různých pojišťoven a vyberete si nejvýhodnější nabídku, která odpovídá Vašim požadavkům.

Cestovní pojištění a potřebné doklady

K vyřízení budete potřebovat pouze občanský průkaz a případně občanské průkazy všech osob, pro které cestovní pojištění vyřizujete. Poté, co si vyberete konkrétní nabídku, stačí vyplnit údaje o všech pojištovaných osob. Pojistné uhradíte prostřednictvím platební karty a pojištění může být platné již od následujícího dne. Emailem Vám bude doručená smlouva o platném pojištění a kartičky, které se vytiskněte a mějte neustále při sobě.

Dojde-li během Vaší dovolené k pojistné události, okamžitě se obraťte na svou pojišťovnou, která Vám řekne krok po kroku, jak postupovat, aby byla pojistná událost co nejrychleji vyřízená k Vaší spokojenosti.