Změnou pojistné smlouvy můžete ušetřit tisíce korun ročně

Změnou pojistné smlouvy můžete ušetřit tisíce korun ročně

Vyzkoušejte naše porovnání povinného ručení a havarijního pojištění a okamžitě zjistíte, že změnou pojistné smlouvy ušetříte tisíce korun ročně. Porovnání všech pojišťoven Vám nezabere více než dvě minuty a stačí k němu zadat pouze několik málo údajů o pojistníkovi a pojišťovaném automobilu.

Jakmile vyplníte všechny potřebné informace a parametry, okamžitě se Vám zobrazí srovnání produktů jednotlivých pojišťoven. Následně si můžete vybrat právě takovou pojišťovnu, která svými specifiky a konkrétními produkty nejlépe odpovídá Vašim osobním požadavkům a nárokům.

Zobrazený výpis nabídek pojišťoven je velice přehledný a dlouhodobě upravovaný pro rychlou a snadnou orientaci. Pokud přesto je něco nesrozumitelné nebo nejasné, můžete nás kdykoliv kontaktovat. Rádi vše vysvětlíme a vneseme Vám do věcí jasno. Vybereme Vám nejvhodnější pojištění vozidla, ať již v podobě povinného ručení nebo havarijního pojištění.

Našim cílem jsou spokojení zákazníci, kteří ušetří maximální možnou částku. Dobře víme, že právě takoví zákazníci nás budou doporučovat svým známým a kamarádům, a to je naše velké přání. Určitě nám dáte za pravdu, že při výběru pojištění je jedním z důležitých parametrů cena pojistky. Proč platit zbytečně více, když můžete zvolením správné pojistky ušetřit tisíce korun. Sami budete překvapeni, jak se jednotlivé nabídky pojišťoven liší.

David Holý, ePojisteni.cz

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 18
Sdílet na Facebooku

Archiv