Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Změnou pojistné smlouvy můžete ušetřit tisíce korun ročně

Změnou pojistné smlouvy můžete ušetřit tisíce korun ročně

Změnou pojistné smlouvy můžete ušetřit tisíce korun ročně

Vyzkoušejte naše porovnání povinného ručení a havarijního pojištění a okamžitě zjistíte, že změnou pojistné smlouvy ušetříte tisíce korun ročně. Porovnání všech pojišťoven Vám nezabere více než dvě minuty a stačí k němu zadat pouze několik málo údajů o pojistníkovi a pojišťovaném automobilu.

Jakmile vyplníte všechny potřebné informace a parametry, okamžitě se Vám zobrazí srovnání produktů jednotlivých pojišťoven. Následně si můžete vybrat právě takovou pojišťovnu, která svými specifiky a konkrétními produkty nejlépe odpovídá Vašim osobním požadavkům a nárokům.

Zobrazený výpis nabídek pojišťoven je velice přehledný a dlouhodobě upravovaný pro rychlou a snadnou orientaci. Pokud přesto je něco nesrozumitelné nebo nejasné, můžete nás kdykoliv kontaktovat. Rádi vše vysvětlíme a vneseme Vám do věcí jasno. Vybereme Vám nejvhodnější pojištění vozidla, ať již v podobě povinného ručení nebo havarijního pojištění.

Našim cílem jsou spokojení zákazníci, kteří ušetří maximální možnou částku. Dobře víme, že právě takoví zákazníci nás budou doporučovat svým známým a kamarádům, a to je naše velké přání. Určitě nám dáte za pravdu, že při výběru pojištění je jedním z důležitých parametrů cena pojistky. Proč platit zbytečně více, když můžete zvolením správné pojistky ušetřit tisíce korun. Sami budete překvapeni, jak se jednotlivé nabídky pojišťoven liší.

David Holý, ePojisteni.cz

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 18
Sdílet na Facebooku

Archiv