Rok 2011 byl pro pojišťovnu Slavia velmi úspěšným

Rok 2011 byl pro pojišťovnu Slavia velmi úspěšným

I přes stále narůstající konkurenční tlak na trhu s neživotním pojištěním a přes stagnující situaci na trhu v době dozvuků globální ekonomické krize, byl rok 2011 pro Slavia pojišťovnu úspěšným.

Zkvalitnění služeb

Během uplynulého roku prošla Slavia řadou pozitivních změn. První z nich je personální posílení klientského centra a tím pádem výrazné zkvalitnění služeb zákaznické linky. Takže pokud jste pojištěni u Slavia pojišťovny, můžete si být nyní jisti, že když budete cokoli potřebovat, v 95 % se dovoláte okamžitě, ve zbylých případech pak do 30 vteřin. Klientské centrum pojišťovny vyřídí denně přes 500 hovorů o průměrné délce 3 minuty.

Mezi další pozitivní kroky, které Slavia uskutečnila během roku 2011, patří zejména zefektivnění a zrychlení likvidace pojistných událostí. Což je to, o co klientům jde v první řadě. I proto zaznamenala Slavia pojišťovna během uplynulého roku nárůst 100 000 nových pojistných smluv. Slavia je tak v současnosti již 9. největší neživotní pojišťovnou v ČR a paří mezi ty nejrychleji rostoucí.

Úspěch v soutěži Nejlepší pojišťovna

Slavia pojišťovna se také už poněkolikáté může pochlubit úspěchem v soutěži Nejlepší pojišťovna, kterou každoročně vyhlašují Hospodářské noviny. Soutěž hodnotí jak ceny produktů a služeb, jejich dostupnost a obecně celkový přístup ke klientovi, tak i hospodářské výsledky, dokládající finanční stabilitu společnosti. V kategorii „Nejlepší pro klienty“ se Slavia pojišťovna umístila na 5. místě, hned za největšími pojišťovnami, přičemž za sebou nechala například i Českou pojišťovnu.

Rok 2012

Stejně jako v roce 2011 nasadí Slavia v tomto roce řadu cenových akcí a produktových novinek u všech klíčových produktů. V oblasti pojištění vozidel bude obhajovat pozici pojišťovny nabízející nejlevnější povinné ručení pro všechny ukázněné řidiče a to zejména díky zvýhodnění klíčových skupin dobrých řidičů a dalším cenovým akcím.

David Holý, ePojisteni.cz

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 18
Sdílet na Facebooku

Archiv