Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


ePojisteni.cz zvítězilo v anketě Křišťálová Lupa 2016!


Hlasování v 11. ročníku ankety Křišťálová Lupa skončilo. A skončilo naší radostí. ePojisteni.cz totiž zvítězilo v kategorii Marketingová inspirace. Kompletní výsledky najdete ZDE.


Křišťálová Lupa 2015


Co je to Křišťálová Lupa - Cena českého internetu?

Křišťálová Lupa je prestižní anketa, pořádané serverem Lupa.cz, ve které se tradičně hodnotí nejlepší, nejzajímavější a nejoblíbenější projekty českého internetu. Letošní ročník je už devátým ročníkem této nejvýznamnější internetové ankety. Více o celém projektu se dočtete na stránkách ankety ZDE.


Jak jsme se umístili v jednotlivých letech?

V předchozích letech se nám již čtyřikrát povedlo, dostat se v konečných výsledcích ankety mezi nejlepších 10. Doposavad nejúspěšnějším byl pro nás ročník 2014, kdy jsme se v "nabité" kategorii Internetového obchodování, díky vašim hlasům ocitli v obrovské konkurenci na vynikajícím třetím místě. Zařadili jste nás tak do naprosté špičky českého internetu! V roce 2016 jsme již poprvé dosáhli na nejvyšší příčku. Máme z toho velkou radost.


rok 2016 - 1.místo v kategorii Merketingová inspirace
rok 2015 - 8.místo v kategorii Internetové obchodování
rok 2014 - 3.místo v kategorii Internetové obchodování
rok 2013 - 6.místo v kategorii Internetové obchodováníZnělka 11. ročníku - Křišťálová Lupa 2016Název: ePojisteni.cz zvítězilo v anketě Křišťálová Lupa 2016!
Autor:
ePojisteni.cz

Datum vydání článku:
ePojisteni.cz zvítězilo v anketě Křišťálová Lupa 2016!
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 2


Pokračovat na:
ePojisteni.cz

Sdílet naFacebooku


Mobilní web / Klasický web