Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Servisní pojišťovna, a.s.


Servisní pojišťovna


Servisní pojišťovna, a.s. je ryze česká společnost působící na trhu již od roku 1997. Specializuje se na havarijní pojištění.
Proto může svým klientům nabídnout řadu velmi nadstandardních služeb, kterými vyčnívá nad ostatními pojišťovnami. Kapitál společnosti činí 90 mil. Kč.

Servisní pojišťovna je charakteristická individuálním přístupem ke každému klientovi, flexibilitou, rychlostí a jistotu vyřízení.

Servisní pojišťovna, a.s.

Servisní pojišťovna je jednou z mladších pojišťovacích společností na našem trhu. Její počátky můžeme vysledovat od roku 1997, kdy je zapsána do obchodního rejstříku. Pojišťovna byla založena jako dceřiná společnost autorizovaného prodejte aut Samohýl motor holding, a.s. Jedná se o českou společnost, která se specializuje na poskytování neživotních pojišťovacích služeb, konkrétně havarijního pojištění.


Spočítat povinné ručení

Základní údaje

Obchodní firma:   Servisní pojišťovna, a.s.
Sídlo:   třída T. Bati 532, Zlín-Louky, 763 02 Zlín
Akcionář:   JUDr. Ing. Ladislav Samohýl - 98%, Alois Samohýl - 2%

Centrála:

Servisní pojišťovna, a.s.
tř. Tomáše Bati 627
760 01 Zlín
tel: +420 577 211 000

Otevírací doba:

● Pondělí  08:00-17:00
● Úterý     08:00-17:00
● Středa    08:00-17:00
● Čtvrtek   08:00-17:00
● Pátek     08:00-17:00


Produkty a služby Servisní pojišťovny:

Servisní pojišťovna je specialistou na Havarijní pojištění. Z tohoto důvodu je její havarijní pojištění velmi kvalitní a nabízí mnoho služeb navíc oproti ostatním nespecializovaným pojišťovnám. Kromě pojištění osobních automobilů se servisní pojišťovna zaměřuje také na pojišťování motocyklů a veteránů.

 •  

  HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ VOZIDEL

 • Havarijní pojištění od Servisní pojišťovny zahrnuje zdarma pojištění čelního skla s limitem plnění do
  5 000 Kč. Slevu 10% za mechanické zabezpečení / 20% za gps / 30% za kombinaci obou typů zabezpečení. Asistenční služby, které poskytuje přímo Servisní pojišťovna, zajišťují zdarma nonstop službu s kompletním servisem pro pojištěné včetně odtahové služby.

  Pojišťovna disponuje sítí vlastních servisů, zajišťujících 100% kvalitu služeb. Škody do 150tis. likvidují smluvní servisy a pojišťovnou doporučení opravci. Pojišťovna zajišťuje do 48 hodin od nahlášení škody prohlídku likvidátorem. Zajistný program je realizován prostřednictvím Hannover Rückversicherung AG. Základní produkt havarijního pojištění si můžete zvolit ve třech variantách, lišících se rozsahem krytých událostí:

  • All risk - poškození či zničení v důsledku živelní události, havárie, vandalismu či odcizení
   Havárie - poškození či zničení v důsledku živelní události či havárie
   Odcizení - kryje odcizení vozidla, či jeho části.

  Pojistnou částku lze sjednat na novou či časovou cenu vozidla. Klient si může zvolit z několika možností spoluúčasti (5 %, 10 % či 20 %). Havarijní pojištění je platné na území celé Evropy.
  K havarijnímu pojištění si můžete zřídit i různá doplňková pojištění. Jsou jimi:

  • Připojištění čelního skla
   Připojištění proti vandalismu
   Připojištění proti havárii
   Připojištění proti živlu
   • připojištění půjčovného
   • připojištění asistenčních služeb
   • připojištění mimořádné výbavy

  Předsedou představenstva Servisní pojišťovny je JUDr. Ing. Ladislav Samohýl, který vlastní 98% všech akcií pojišťovny. Ladislav Samohýl je většinovým vlastníkem společnosti Samohýl Motor Holding. Jde o společnost sdružující síť prodejen i autoopraven známých automobilových značek (Hyundai, Volkswagen, Škoda, Mercedes-Benz, Jeep a Chrysler). Díky širokým znalostem většinového vlastníka v oblasti havarijního pojištění je možné, aby se pojišťovna soustředila nejen na tento produkt, ale také na mnoho specializovaných služeb, které se liší od nabídky jiných pojišťoven. Servisní pojišťovna má sídlo ve Zlíně. Zápis do obchodního rejstříku byl provedený 1. července 1997 v Brně.


Spočítat havarijní pojištění
Sdílet naFacebooku


Mobilní web / Klasický web