epojisteni logo
Finanční poradce s párem

NetBrokers Holding podpoří trh práce, letos přijme 200 nových zaměstnanců

11. 10. 2018
|
Délka čtení: 2 min.

NetBrokers Holding podpoří trh práce, letos přijme 200 nových zaměstnanců

Skupina NetBrokers Holding, která vlastní ePojisteni.cz, chce letos přijmout nejméně 200 nových pracovníků a po náboru jich bude mít celkem kolem 500. Do budoucna plánuje další růst i otevírání nových pracovních pozic.

„V Praze i v Brně budeme obsazovat zejména pozice specialistů klientské podpory, operátorů, ale doplňovat budeme i management společností“ uvedl David Holý, marketingový ředitel ePojisteni.cz. Část nových zaměstnanců najde uplatnění právě v ePojisteni.cz. NetBrokers Holding má základní kapitál 433 milionů korun a vlastní srovnávací portál ePojisteni.cz, Uspory.cz, slevové portály Slevin.cz, SlevyDnes.cz a Zapakatel.cz. V Tarifomatu, který srovnává mobilní tarify a energie, je majitelem podílu, který plánuje navyšovat.


Jak se vám tento článek líbil?

Sdílet článek

Související články

  • Penzijní spoření - starší pár si plácá rukama
    19. dubna 2012|ePojisteni
    Nakupováním si spořte na penzijní připojištění

    Tento článek je o kombinaci penzijního připojištění s kreditními kartami, kterou většina penzijních fondů v ČR nabízí. Nikdo už asi nepochybuje o tom, že kreditní karty jsou špatný (nevýhodný) úvěrový produkt, ale už menší počet lidí ví, že chytrým používáním kreditní karty můžeme ušetřit, a právě tato úspora se nám může načítat na účet penzijního připojištění. Tento bonus nabízí ke svému penzijnímu připojištění například ING Penzijní fond.