Archiv 2021 - květen

Dopravní nehoda v zahraničí: Jak postupovat a na co si dát pozor

27. květen

Nejvíce dopravních nehod se odehrává během letních měsíců, kdy se silnice doma i v zahraničí zaplní vozidly jedoucími na dovolenou či se vrací zpět domů. K nehodě však může dojít kdykoli v roce. Poradíme vám, jak správně postupovat, když se stanete účastníky dopravní nehody v zahraničí.

Číst celé...


Sezónní versus krátkodobé havarijní pojištění

21. květen

Havarijní pojištění už není tak nedostupné jako dříve. Díky nabídkám připraveným na míru pro různé typy vozidel si vyberou i majitelé starších vozidel. Mezi méně obvykle varianty v oblasti pojištění vozidel patří také krátkodobé a sezónní havarijní pojištění. O co se jedná?

Číst celé...


Bezpečné cestování: Jak správně použít cestovní pojištění

18. květen

Čas letních dovolených se blíží a kromě milionů nabídek na úchvatnou dovolenou se na vás odevšad řítí rady týkající se cestovního pojištění. Vybrat si správně je stejně důležité jako vědět, jak jej v případě pojistné události použít.

Číst celé...


Praktický průvodce dovolenou na poslední chvíli

7. květen

Člověk míní, život mění. Štědré odměny v práci či neplánovaný nákup levných letenek změní skromné léto na chalupě v dobrodružství. Aby se z dovolené na poslední chvíli nestala noční můra, pusťte se do rychlého avšak promyšleného plánování.

Číst celé...Archiv