Archiv 2014 - srpen

Vyzrajte na zloděje s dobrým pojištěným

27. srpen

Dle statistik české policie přibývá vloupání do domů a bytů a to zejména v tzv. satelitních městečkách kolem měst. Odhalit zloděje se však policii podaří pouze u každého čtvrtého případu. Možnému vloupání zcela zabránit nelze, své peníze však můžete ochránit díky dobrému pojištění.

Číst celé...


Falešný VIN kód není důvodem pro neplatnost pojistné smlouvy

20. srpen

Na základě rozhodnutí Nejvyššího soudu již nemůže žádná česká pojišťovna lidem odmítnout vyplatit pojistné plnění z důvodu uvedeného falešného VIN kódu. To platí ovšem pouze tehdy, pokud pojištěný prokáže, že nevěděl o tom, že je vozidlo kradené.

Číst celé...


Nominujete ePojisteni.cz na cenu Křišťálová Lupa 2014

15. srpen

Právě probíhá již <strong>9. ročník nejvýznamnější internetové ankety</strong>, pořádané serverem Lupa.cz, ve které se tradičně hodnotí nejlepší, nejzajímavější a <strong>nejoblíbenější projekty českého internetu</strong>. V&nbsp;předchozích letech se nám již dvakrát povedlo, dostat se díky vašim hlasům v&nbsp;konečných výsledcích ankety mezi nejlepších 10. Pokud využíváte našich služeb a jste s&nbsp;námi spokojeni, pak můžete <strong>podpořit naši nominaci i v&nbsp;letošním ročníku</strong>! Každého hlasu si moc vážíme. Děkujeme!

Číst celé...


Zarazí nový systém zasílání neoprávněných výzev?

15. srpen

V&nbsp;loňském roce činil počet neoprávněných výzev 10&nbsp;procent. To znamená, že obesláno bylo také kromě skutečných viníků téměř 70&nbsp;tisíc nevinných řidičů. Důvodem byla údajná chyba v&nbsp;komunikaci mezi databázemi Centrálního registru vozidel a České kanceláře pojistitelů.

Číst celé...


Pojištění na blbost není blbost

9. srpen

Pojištění odpovědnosti je také známé pod lidovým názvem “pojištění na blbost”. Stačí vytopit souseda nebo nebo neúmyslně poškodit druhém cyklistovi kolo a škody se mohou vyšplhat do desítek tisíc korun. A právě pro tyto případy je pojištění na blbost určeno. Kromě starostí Vám totiž ušetří i peníze.

Číst celé...


Za pojistný podvod hrozí až několikaletý trest

1. srpen

O&nbsp;pojistné podvody se nepokouší pouze jednotlivci, ale také finanční zprostředkovatelé. V&nbsp;případě, že je pojistný podvod odhalen, hrozí nepoctivcům tresty i ve výši několika let. To platí zejména pro ty, kteří se pojistného podvodu dopustili opakovaně.

Číst celé...Archiv