Archiv 2013 - červenec

Chystá se zdražení povinného ručení. A to až o 15 procent

30. červenec

<span style="font-size:15px"> Od ledna 2014 vstoupí v platnost nový občanský zákoník, díky kterému se budou moci lidé domáhat vyššího odškodnění. Pojišťovny na tento fakt reagují zdražením povinného ručení. Po&nbsp;letech snižování cen a jejich poklesu až na hranici únosnosti pro pojišťovny, tak nyní bude pokračovat zvyšování, započaté v minulých měsících.

Číst celé...


Ošetření v zahraničí bez cestovní pojištění může být problémem

25. červenec

<span style="font-size:15px"> Nemáte-li hodně našetřeno, na dovolenou bez uzavřeného cestovního pojištění raději nejezděte. Stane-li se Vám úraz nebo onemocníte, pak se v mnoha případech připravte na vysoké částky při placení. Evropský průkaz zdravotního pojištění Vám rozhodně vždy stačit nebude. Jak je to možné?<p> <p> Například pokud si vyvrtnete ve Španělku kotník, ošetří Vás pouze tehdy, pokud zákrok uhradíte v&nbsp;hotovostí. A takový výron kotníku Vás může přijít až na 6&nbsp;700&nbsp;EUR, tedy neuvěřitelných 170 tisíc korun.

Číst celé...


Nebojte se jezdit na dovolenou autem

15. červenec

Auto je nejpřizpůsobivější dopravní prostředek. Nemusíte mít dlouhodobě naplánovaný termín, trasu ani se omezovat v počtu zavazadel. A právě z těchto důvodů se tisíce Čechů každým rokem vydává na dovolenou do zahraničí právě autem. Pro skutečné pohodlí jsme si pro Vás připravili několik užitečných rad a tipů.

Číst celé...Archiv