Nejkomfortnější cestovní pojištění nabízí Evropská cestovní pojišťovna

Nejkomfortnější cestovní pojištění nabízí Evropská cestovní pojišťovna

Pro letošní zimu a s ní spojené zimní dovolené jsme naší nabídku cestovního pojištění rozšířili o dva nové produkty Evropské cestovní pojišťovny. Jedná se konkrétně o pojištění Skilight a Skilight Plus. Tato dvě nová pojištění jsou zároveň v naší nabídce těmi nejkomfortnějšími. Jak Skilight, tak Skilight Plus zahrnují krytí všech hlavních rizik a nabízejí nejširší pojistnou ochranu i pojistné plnění ze všech produktů cestovního pojištění na trhu. Přitom jsou, zvláště pro rodiny, cenově výhodné!

Tato cestovní pojištění, která se mezi sebou liší téměř pouze výší limitů, jsou výhodná zejména pro rodiny a pro zimní dovolenou. Jako veškeré produkty cestovního pojištění od ECP oplývají Skilight i Skilight Plus velmi kvalitní nonstop asistenční službou v českém jazyce po celém světě.

Evropská cestovní pojišťovna je jedinou specializovanou cestovní pojišťovnu v ČR. Cestovnímu pojištění se věnuje již od roku 1993. A obdržela v tomto oboru mnohá ocenění. V roce 2011 zvolila asociace českých pojišťovacích makléřů, stejně jako asociace českých cestovních kanceláří Evropskou cestovní pojišťovnu nejlepší pojišťovnou v oboru na českém trhu. Evropská cestovní pojišťovna má velmi silné mezinárodní zázemí a její produkty jsou dlouhodobě zejména co do rozsahu služeb a pojistné ochrany nejkvalitnějšími na našem trhu.

Více se o tomto pojištění a o samotné Evropské cestovní pojišťovně dočtete ZDE. Vyzkoušejte srovnání cestovního pojištění a zařiďte si na svůj zimní výlet opravdu kvalitní a výhodné cestovní pojištění.

Spočítat cestovní pojištění

David Holý, ePojisteni.cz

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 12
Sdílet na Facebooku

Archiv