Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

ePojisteni.cz podporuje film Babovřesky 3

ePojisteni.cz podporuje film Babovřesky 3

Podporujeme nový český film Babovřesky 3 a máme pro vás soutěž!

Nová komedie BABOVŘESKY 3 představuje trailer a plakát a do kin jde na začátku roku 2015. Třetí díl babovřesské série je již 24. filmovým počinem a desátou filmovou komedií režiséra Zdeňka Trošky. A ePojisteni.cz je jedním z partnerů filmu. Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu jejím obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou.

Soutěž!!:

Jakožto partneři filmu, jsme pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát některou z pěkných cen, které se filmu týkají. Vše o soutěži najdete v události na našem facebooku. Uzávěrka soutěže je 30.1. 2015. Přehled výherců posléze najdete ZDE.

Podporujeme nový český film Babovřesky

Příběh:

Příběh začíná tam, kde druhý díl skončil: Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do Babovřesek. Místní drbny, které se sběhly na náves, v ní poznaly sestru Glorii. Ta se (po vzoru faráře Petra ) rozhodla vystoupit z řádu a zůstat v Babovřeskách. Zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků Horáčkové…. do vesnice se vrací kontrolor Dodo. Není sám, přijíždí s ním jeho manželka, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všech sedm místních drben k moři …akce „likvidace bab“ začíná. A nad tím vší bdí nový farář, který přijel do vesnice nahradit pátera Petra….

A tady malá ukázka - oficiální trailer:

Film v moderním podání navazuje na tradici hrdinů nejúspěšnějších českých komedií, jaké představovaly ve své době komedie Slunce seno…. Pro Babovřesky 3 si tvůrci filmu vybrali tureckou riviéru a opět jihočeské vesničky ve stylu selského baroka. Ty jsou ústředním dějištěm příběhu, kde rozhodně nechybí svérázné vesnické postavičky v podání známých českých herců.

O tom, že některé věci ve filmu mají reálný základ, a že vlastně všechno tak nějak vychází ze života, přesvědčuje i Zdeněk Troška. …. „Jak jsem již řekl, někteří se v tom možná i poznají. Nechybí třeba ani místní drbna “Božena Němcová“ ale i další reálná jména, která jsem tak trochu přenesl do samotného děje…“ říká režisér a autor scénáře Zdeněk Troška.

Ten jak známo, rád sbírá útržky ze života obyčejných lidí a přenáší je brilantně na filmové plátno. Vždyť jeho asi nejslavnější komedie – trilogie Slunce, seno…. jsou toho jasným důkazem a při každé televizní repríze trhají divácké rekordy!

Obsazení:

Do hlavních rolí obsadili tvůrci herce zvučných jmen: Janu Synkovou, Veroniku Žilkovou, Lucii Vondráčkovou, Pavla Kikinčuka, Terezu Bebarovou, Bronislava Kotiše a Lukáše Langmajera,. Dále se ve filmu ve vedlejších rolích objeví: Jiří Pecha, Tomáš Trapl, Jan Kuželka, Miriam Kantorková a mnoho dalších. Fanoušci Lucie Bílé se opět dočkají, protože se ve třetím pokračování držitelka titulu Zlatá slavice opět objeví, tentokrát s celou romskou družinou. Scénář k filmu napsali Zdeněk Troška a Marek Kališ.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 18
Sdílet na Facebooku

Archiv