Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


ePojisteni.cz je sponzorem posledního turné Marie Rottrové


ePojisteni.cz je v současnosti sponzorem hned několika kulturních akcí. V poslední době jsme se stali například partnery připravovaného filmu Hranaři, který pojednává o korupci a jehož podporou chceme náš postoj ke korupci jasně deklarovat.

Dalším významným projektem je poslední velké turné jedné z nejvýraznějších pěveckých osobností posledních desetiletí - Marie Rottrové. Tato vynikající zpěvačka slaví letos neuvěřitelné 70. narozeniny a rozhodla se je oslavit celorepublikovým turné s názvem VŠE NEJLEPŠÍ TOUR 2011.Stali jsme se partnerem tohoto turné, protože Marie Rottrová podle našeho názoru reprezentuje opravdovou kvalitu, která nikdy nepřekročila hranice dobrého vkusu, nepodlehla komerčním vlivům a zachovala si svou osobitost a naprostou nezaměnitelnost po celých více než 40 let své profesionální kariéry.

Vyhrajte volné vstupenky!

Pokud se chcete podívat na některý z posledních koncertů Marie Rottrové, která tímto turné hodlá zakončit svou aktivní kariéru, Staňte s naším přítelem na Facebooku, pokud jste ještě nevyzkoušeli, vyzkoušejte si alespoň jednou jakékoli naše srovnání pojištění a nakonec nám na facebooku napište příspěvek v jakém městě chcete Marii Rottrovou vidět.
My pak týden před každým koncertem vylosujeme několik z vás, kteří volné vstupenky vyhrají. Nenechte si tuto šanci ujít! Více o soutěži najdete ZDE.Vše nejlepší tour 2011 - česká část

20.10.2011 -- České Budějovice -- Budvar Aréna
26.10.2011 -- Liberec -- Tip Sport Aréna
27.10.2011 -- Pardubice -- ČEZ Aréna
  2.11.2011 -- Brno -- Hala Rondo
  9.11.2011 -- Hradec Králové -- Zimní stadion
10.11.2011 -- Ústí nad Labem -- Zimní stadion
23.11.2011 -- Ostrava -- ČEZ Aréna
24.11.2011 -- Zlín -- Sportovní hala Euronics
30.11.2011 -- Karlovy Vary -- KV Aréna
  1.12.2011 -- Plzeň -- Městská sportovní hala (hala Lokomotivy)
  8.12.2011 -- Praha -- Tesla Aréna

Turné jedné z nejlepších českých zpěvaček populární hudby, majitelky 3 zlatých a 4 platinových desek, proběhne od 20.10. do 8.12. v 11. českých a 4. slovenských městech. Na těchto posledních veřejných vystoupení doprovodí zpěvačku ostravská skupina Flamingo a další hudební hosté jako například: Petr Spálený, Jaroslav Wykrent, Petr Němec, Vít Sázavský a další. V Ostravě potvrdil jako host svoji účast i Jaromír Nohavica.

Říká se, že Marie Rottrová je dáma, která umí stárnout. A nyní ukazuje, že umí ve správné chvíli i skončit. "Moc se na letošní turné těším, dopřávám si odpočinek a klid a na podzim se naposledy postavím na pódia, abych se všemi svými hudebními přáteli a fanoušky rozloučila. Jak jinak, než svými písničkami." Říká s úsměvem Marie Rottrová, která za svou kariéru vydala více než 30 alb a odehrála přes 3 tisíce koncertů.


Pokračovat na:
Sdílet naFacebooku


Mobilní web / Klasický web