ePojisteni.cz je sponzorem posledního turné Marie Rottrové

ePojisteni.cz je sponzorem posledního turné Marie Rottrové

ePojisteni.cz je v současnosti sponzorem hned několika kulturních akcí. V poslední době jsme se stali například partnery připravovaného filmu Hranaři, který pojednává o korupci a jehož podporou chceme náš postoj ke korupci jasně deklarovat.

Dalším významným projektem je poslední velké turné jedné z nejvýraznějších pěveckých osobností posledních desetiletí - Marie Rottrové. Tato vynikající zpěvačka slaví letos neuvěřitelné 70. narozeniny a rozhodla se je oslavit celorepublikovým turné s názvem VŠE NEJLEPŠÍ TOUR 2011.

Stali jsme se partnerem tohoto turné, protože Marie Rottrová podle našeho názoru reprezentuje opravdovou kvalitu, která nikdy nepřekročila hranice dobrého vkusu, nepodlehla komerčním vlivům a zachovala si svou osobitost a naprostou nezaměnitelnost po celých více než 40 let své profesionální kariéry.

Vyhrajte volné vstupenky!

Pokud se chcete podívat na některý z posledních koncertů Marie Rottrové, která tímto turné hodlá zakončit svou aktivní kariéru, Staňte s naším přítelem na Facebooku, pokud jste ještě nevyzkoušeli, vyzkoušejte si alespoň jednou jakékoli naše srovnání pojištění a nakonec nám na facebooku napište příspěvek v jakém městě chcete Marii Rottrovou vidět. My pak týden před každým koncertem vylosujeme několik z vás, kteří volné vstupenky vyhrají. Nenechte si tuto šanci ujít! Více o soutěži najdete ZDE.

Vše nejlepší tour 2011 - česká část

20.10.2011 -- České Budějovice -- Budvar Aréna 26.10.2011 -- Liberec -- Tip Sport Aréna 27.10.2011 -- Pardubice -- ČEZ Aréna   2.11.2011 -- Brno -- Hala Rondo   9.11.2011 -- Hradec Králové -- Zimní stadion 10.11.2011 -- Ústí nad Labem -- Zimní stadion 23.11.2011 -- Ostrava -- ČEZ Aréna 24.11.2011 -- Zlín -- Sportovní hala Euronics 30.11.2011 -- Karlovy Vary -- KV Aréna   1.12.2011 -- Plzeň -- Městská sportovní hala (hala Lokomotivy)   8.12.2011 -- Praha -- Tesla Aréna

Turné jedné z nejlepších českých zpěvaček populární hudby, majitelky 3 zlatých a 4 platinových desek, proběhne od 20.10. do 8.12. v 11. českých a 4. slovenských městech. Na těchto posledních veřejných vystoupení doprovodí zpěvačku ostravská skupina Flamingo a další hudební hosté jako například: Petr Spálený, Jaroslav Wykrent, Petr Němec, Vít Sázavský a další. V Ostravě potvrdil jako host svoji účast i Jaromír Nohavica.

Říká se, že Marie Rottrová je dáma, která umí stárnout. A nyní ukazuje, že umí ve správné chvíli i skončit. "Moc se na letošní turné těším, dopřávám si odpočinek a klid a na podzim se naposledy postavím na pódia, abych se všemi svými hudebními přáteli a fanoušky rozloučila. Jak jinak, než svými písničkami." Říká s úsměvem Marie Rottrová, která za svou kariéru vydala více než 30 alb a odehrála přes 3 tisíce koncertů.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 24
Sdílet na Facebooku

Archiv