Nominujete ePojisteni.cz na cenu Křišťálová Lupa 2015

Nominujete ePojisteni.cz na cenu Křišťálová Lupa 2015

Křišťálová Lupa 2015 - NOMINACE

Právě probíhá jubilejní 10. ročník nejvýznamnější internetové ankety, pořádané serverem Lupa.cz, ve které se tradičně hodnotí nejlepší, nejzajímavější a nejoblíbenější projekty českého internetu. V předchozích letech se nám již třikrát povedlo, dostat se díky vašim hlasům v konečných výsledcích ankety mezi nejlepších 10. Pokud využíváte našich služeb a jste s námi spokojeni, pak můžete podpořit naši nominaci i v letošním ročníku! Každého hlasu si moc vážíme. Děkujeme!

Nominujte ePojisteni.cz >>

Křišťálová Lupa 2015

Jak nominovat ePojisteni.cz?

Je to velmi snadné. Na stránce ankety ZDE, vepište "www.ePojisteni.cz" do kategorie Internetové obchodování (není nutné vyplnit všechny kategorie, podmínkou je vyplnění alespoň jedné). Dole na stránce pak už jen vyplňte svůj email, a je hotovo. Děkujeme!

Termíny ankety

Nominace probíhají od 20. července do 28. srpna 2015. Finální hlasování veřejnosti pak proběhne od 16. září do 25. října 2015. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen se uskuteční ve čtvrtek 19. listopadu 2015. Více informací o anketě a o tom, jak pro nás hlasovat, naleznete na našem webu ZDE, a nebo přímo na stránkách ankety ZDE.

Co je to Křišťálová Lupa - Cena českého internetu?

Křišťálová Lupa je prestižní anketa, pořádané serverem Lupa.cz, ve které se tradičně hodnotí nejlepší, nejzajímavější a nejoblíbenější projekty českého internetu. Letošní ročník je už devátým ročníkem této nejvýznamnější internetové ankety.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 15
Sdílet na Facebooku

Archiv