Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Začněte zde

Pojištění domácnosti a nemovitosti

Pojištění domova

  •  Porovnání mnoha nabídek pojištění domácnosti
  •  Online kalkulace a uzavření za 5 minut
  •  Úspora i 40% a nabídka výhodných připojištění

Spočítat cenu

Srovnejte nabídky za méně než 2 minuty!

Uzavřením pojištění nemovitosti a domácnosti můžete svůj majetek ochránit proti všem možným rizikům, jako jsou povodeň, vloupání, požár, úderu blesku, krupobití atd. Toto pojištění Vás nepřijde nikterak draho a v případě pojistné události Vám zcela nahradí vzniklou finanční ztrátu.


Logo Axa pojišťovna       Logo Slavia pojišťovna       Logo Direct pojišťovna       Logo Maxima pojišťovna    Logo Kooperativa pojišťovna


Pojistit si můžete jak domácnost, tak nemovitost. Pojištění domácnosti se vztahuje na domácí zařízení, jako jsou elektronika, nábytek, starožitnosti, ale také na stavební součásti domácnosti, jakými jsou třeba plovoucí podlaha, kuchyňská linka, nebo vestavěná skříň. S pojištěním nemovitosti pak můžete ochránit svůj byt, dům, ale také garáže, sklep, nebo kteroukoli vedlejší budovu.


Spočítat pojištění domova

Vyzkoušejte také porovnání dalších produktů v naší nabídce:

Cestovní pojištění po Evropě
za 1 Kč denně. Vybrat Více informací »

Povinné ručení na míru s úsporou až 9 000 Kč ročně! Vybrat Více informací »

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi. Vybrat Více informací »Jak sjednat pojištění nemovitosti a domácnosti?

Zařídit si pojištění svého domova je velmi snadné. Stačí během pár minut zadat do našeho jednoduchého formuláře základní informace o pojišťovaném majetku, vybrat si z nabídky pojišťoven, případně navrch ještě z široké nabídky doplňkových připojištění. A pojištění můžete mít snadno sjednáno. S jakýmkoli dotazem Vám rádi poradíme a naši pojišťovací specialisté Vám s uzavřením pojištění pomohou.


V čem se liší jednotlivé nabídky?

Nabídky pojišťoven se mezi sebou liší v mnoha ohledech. Kromě ceny pojištění jsou to ještě míra spoluúčasti, možnosti připojištění, výše limitů pro jednotlivá rizika a výčet těchto rizik. Jednotlivé pojišťovny se liší i v pojetí toho, co je bráno za běžné vybavení domácnosti. Vždy je dobré pročíst si pojistné podmínky konkrétní pojišťovny.
Více informací o tom, co přeně pojištění domácnosti a pojištění nemovitosti znamená, co které z těchto pojištění kryje a jaké jsou pojistné podmínky jednotlivých pojišťoven, se dočtete rozkliknutím odkazů níže.


Pojištění domova snadno online

S ePojisteni.cz máme již více než tříletou zkušenost s online pojištěním a za tu dobu jsme se stali jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů pojištění na trhu vůbec. Nabízíme velký výběr produktů, velmi snadné a rychlé vyřízení, komfortní servis a spolehlivé řešení pojistných událostí. Jsme rádi, že tisíce spokojených klientů jsou toho důkazem. Stejně úspěšné jako naše donedávna "vlajkové" povinné ručení je již dnes naše pojištění domácnosti a nemovitosti. Díky pojištění domácnosti a nemovitosti můžete pojistit svůj domov proti všem rizikům a to opět za nejnižší ceny na trhu.Spočítat pojištění domova

Pojistné podmínky - pojištění domova 
Nejčastější dotazy - pojištění domova 

Chcete pojistit nebytovou jednotku?

Pojištění můžete sjednat u některé z následujících pojišťoven:
Slavia
Kooperativa
Generali


Chcete pojistit bytový dům?

Pojištění můžete sjednat u některé z následujících pojišťoven:
Slavia
Kooperativa
Česká pojišťovna
GeneraliMobilní web / Klasický web