epojisteni logo

Výpočet cestovního pojištění

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

modrý a oranžový kufr

Zajímá Vás, kolik cestovní pojištění stojí, a jak se počítá? V každém případě je třeba si uvědomit, že cestovní pojištění je opravdu důležité, pokud si chcete ušetřit starosti i peníze s případnou léčbou. I jen lehké ošetření menšího úrazu totiž v cizině stojí tisíce korun. Přitom cestovní pojištění stojí jen pár desítek korun za jeden den.


Konečná cena se odvíjí od výběru pojišťovny, jejichž ceny se mohou značně lišit. Poté je na Vás, jaké další parametry si zvolíte. Pojištění vždy obsahuje základní balíček, které zahrnuje léčebné úhrady včetně repatriace. Tato základní cena závisí také na vybrané lokalitě. Exotičtější a vzdálenější země jsou logicky dražší. Význam mají také limity pojistného plnění a jejich výše. Čím vyšší, tím více za cestovní pojištění zaplatíte.

Cestovní pojištění online a na míru

Pro mnohé zákazníky je základní balíček nedostatečný. Vylepšit pojistnou ochranu si mohou díky pestré nabídce připojištění (pojištění úrazu, storno poplatku, pojištění odpovědnosti a další). Uvedená připojištění samozřejmě nejsou zadarmo a jejich cena zvýší konečnou centu cestovního pojištění.


Připojištění má velký význam pro aktivní sportovce. Běžné cestovní pojištění se vztahuje na rekreační sporty. Pokud však provozujete některý z adrenalinových sportů, se základním pojištěním si nevystačíte. Pojišťovny však nabízí připojištění extrémních sportů, samozřejmě za příplatek.


Výpočet cestovní pojištění je velmi snadné, pokud si pojištění rozhodnete sjednat online na stránkách www.ePojisteni.cz. Pojištění si porovnáte a snadno tak zjistíte, za co opravdu zaplatíte.

Jednoduše online

Cestovní pojištění na poslední chvíli

Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Stihnete to během pár minut, klidně z letiště v den odletu.