epojisteni logo

Stále více lidí si uvědomuje, že kvalitní cestovní pojištění se opravdu vyplatí. Je známo, že zdravotní péče v zahraničí je velmi drahá a i menší zákroky se pohybují v tisících korunách. Naproti tomu cestovní pojištění stojí pouze pár korun na den.

Cestovní pojištění je vhodné nejen pro jednotlivce, ale i celé rodiny, které mohou na pojištění ve výsledku ušetřit. Je však důležité najít pojištění, které je určené přímo pro rodiny. V rámci “rodinného balíčku” je možno pojistit až šest osob. Podmínky pojištění vždy závisí na konkrétní pojišťovně.

Pojišťovny nabízí akční cestovní pojištění pro rodiny

Běžné cestovní pojištění pro rodinu se dvěma dětmi může stát až několik set korun. Pojišťovny si však uvědomují, že pro rodinu je taková cena příliš vysoká, a proto nabízí nejrůznější akční nabídky za zvýhodněné ceny. Sazba za jeden den pojištění se v takovém případě pohybuje kolem 50 korun. Rodina s dětmi tak ve výsledku může ušetřit několik set korun a ušetřené peníze určitě utratí za chutnou večeři v místní restauraci.

Běžný balíček pojištění zahrnuje úhradu léčebných výloh. Pro ty, který to nestačí, jsou určeny různá připojištění. Připojistit je možné například úraz, krádež zavazadel či odpovědnost za škody, které svou činností způsobíte třetím osobám. Ideálním způsobem, jak najít nejlepší pojištění rodinné cestovní pojištění, je porovnání aktuálních nabídek online, které si můžete snadno a rychle provést na www.epojisteni.cz.


Věděli jste, že...

V rámci cestovního pojištění si můžete kromě krytí léčebných výloh pojistit i zpoždění letu či ztrátu zavazadla.