Celoroční cestovní pojištění

Cestovní pojištění na rok

Celoroční cestovní pojištění

rok

Jste pravidelný návštěvníkem cizích zemí a před každou cestou řešíte cestovní pojištění? Pak byste měli začít uvažovat, zda pro vás nebude lepší si uzavřít cestovní pojištění na rok. Nejenže ušetříte své peníze, ale také čas.

Roční cestovní pojištění je určeno všem, kteří do zahraničí cestují pravidelně, ať už za sportem, zábavou či prací. Pokud se rozhodnete cestovat do zahraničí na několik měsíců v kuse, nezapomeňte se ujistit, že po vás pojišťovna nebude vyžadovat opakovaný návrat do ČR po 30 až 45 dnech.

Proč uzavřít celoroční cestovní pojištění?

Zdravotní pojištění do zemí Evropské unie nezahrnuje všechny potřebné náklady, například na přepravu zpět do ČR nebo repatriaci. Navíc se nemůže vždy spoléhat pouze na Evropský zdravotní průkaz EHIC. Ten platí jen ve státních zařízeních ve státech Evropské unie, a i tak budete často za některé výkony doplácet.

Výhodou celoročního cestovního pojištění je možnost využít asistenční služby a větší rozsah krytí. Díky němu budete mít navíc vždy jistotu, že vás v případě zdravotních problému uchrání od finančních problémů. Navíc není omezeno počtem cesto do zahraničí.

K celoročnímu cestovnímu pojištění si můžete sjednat i další připojištění. Oblíbená jsou zejména pojištění zavazadel, storna dovolené nebo i pojištění odpovědnosti. Navíc jsou v celoročním cestovním pojištění zahrnuty i zimní sporty.

Cena celoročního cestovního pojištění

Celoroční cestovní pojištění vás nemusí vyjít draho. Cena cestovního pojištění na rok se pohybuje kolem sto až tisíc korun. Samozřejmě záleží na pojišťovně i míře pojištění nebo zvolených pojistných limitech. Ne vždy je dobré sáhnout po tom nejlevnějším cestovním pojištění, nemusí vám pokrýt všechny náklady. Porovnejte si cenu cestovního pojištění a díky našemu srovnání cestovního pojištění zjistíte, kolik za něj zaplatíte vy.

Spočítat
cestovní pojištění

Pro extrémní sportovce

Pro ty, kteří vyžadují speciální pojištění, to se týká zejména extrémních sportovců, je vhodné se obrátit na specializované pojišťovny. Ty se přímo zabývají pojištěním extrémních sportů, a tomu odpovídá rozsah a podmínky pojištění. Často k němu pojišťovny také nabízí různé výhody (slevy v outdoorových obchodech, zlevněné pobyty na horských chatách apod.).

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 21