epojisteni logo

Cestovní pojištění do Budapešti

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

Budapešť je hlavním městem Maďarska. Jedná se o moderní město s dlouholetou a bohatou historií, které se proslavilo zejména díky tradičnímu lázeňství. Velké množství lázní se nachází ve městě i jeho blízkém okolí. Celkově se zde nachází více než sto termálních pramenů a činných vřídel. Přímo v Budapešti působí na padesát městských lázní, jejichž průměrná teplota vody se pohybuje od 21 do 28 stupňů Celsia.

Ve své původní podobě se podařilo zachovat i starobyle turecké lázně, které jsou památkou na 150letou tureckou nadvládu v Maďarsku, tehdejších Uhrách. Je prokázáno, že lázně mají nejen blahodárný vliv na psychiku člověka, ale zejména na jeho zdraví. A proto do Budapešti jezdí lidé nejen za odpočinkem, ale také za prevencí a léčbou. Za nejlepší lázně jsou považovány Gellért, Széchenyi, Csillaghegyi, Dagály, Dandár, Király a Lukács.

Nejlevnější cestovní pojištění do Budapešti

Ať už si jedete do Budapešti odpočinout či zlepšit svůj zdravotní stav, nezapomínejte si také uzavřít cestovní pojištění. Je třeba si uvědomit, že průkaz pojištěnce Vám sice zaručí lékařskou péči, ale ne zadarmo. Zaplatit si budete muset vysokou spoluúčast a navíc neplatí ve všech zdravotnických zařízení.

Naproti tomu cestovní pojištění stojí pouze pár korun, ale v případě pojistné události (úraz, nemoc) Vám poskytne dostatečné finanční zázemí. Běžné cestovní pojištění kryje ošetření, léčbu, nutné léky a převozy a repatriaci. Sjednáte-li si navíc některá připojištění, může se cestovní pojištění vztahovat také na Vaše zavazadla. Nevíte, které cestovní pojištění si vybrat? Na stránkách www.epojisteni.cz najdete veškeré potřebné informace.

Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.